Polski producent

Menu

Portfele damskie, portfele męskie, torby, rękawiczki skórzane. Polski producent galanterii skórzanej.

Koszyk

Zwrot w 3 prostych krokach!

1.Pobierz i wydrukuj formularz

pobierz – PDF

pobierz – JPG

pobierz – MS Word

2.Wyślij paczkę z produktem
3.Zwrot pieniędzy na konto

Odstapienie od umowy, reklamacje, zwroty

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres:

PRS MARKO Akradiusz Krajewski

Żytnia 13 B, Zduńska Wola, 98-220

  1. Poleca się sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności kuriera. Jest to bezpłatna usługa, gwarantująca najwyższą jakość usług.
  2. Zwracany towar należy odesłać na adres nadawcy. Towar na czas wysyłki, należy opakować z należytą starannością, aby nie dopuścić do jego uszkodzenia podczas transportu.
  3. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zawartej z renifer.com.pl zwrot zapłaconych pieniędzy przez konsumenta nastepuje, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji. W przypadku płatności Przelewy24, PayPal lub karta kredytową, zwrot następuje automatycznie na konto z którego była płatność Przelewy24, PayPal lub na kartę kredytową.

Sprzedawca morze wstrzymać się ze zwrotem płatności dla klienta do czasu otrzymania zakupionego produktu lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania , w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Skorzystanie z tego prawa zwrotu jest możliwe, jeśli spełnione są poniższe warunki:

– produkt nie był kopiowany.

– zwracany produkt nie nosi śladów używania. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, będącego wynikiem korzystania z zakupionego produktu w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

– produkt ma nieoderwane metki, etykiety (opakowanie nie musi być zachowane)

– do zwracanego produktu należy dołączyć dowód zakupu np. paragon lub fakturę, oraz wypełniony formularz zwrotu lub kartka z danymi do zwrotu jak w formularzu.

– wypełniony formularz zwrotu można wysłać listownie na adres :

PRS MARKO Akradiusz Krajewski, Żytnia 13 B, Zduńska Wola, 98-220

lub na adres email:

sklep@renifer.com.pl